2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa mediów, interleukin, odczynników do separacji i aktywacji komórek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mediów, interleukin, odczynników do separacji i aktywacji komórek w podziale na 4 części zwane Pakietami.
Interne Kennung: ZP.272.14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24956000 Peptone und Eiweißstoffe, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1-Cytokiny klasy GMP oraz media do hodowli komórek T i HEK293
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 1.1 ÷ 1.4 do Formularza Ofertowego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 24956000 Peptone und Eiweißstoffe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 na następujących zasadach: 1) okoliczności skorzystania z opcji - w przypadku, gdy w trakcie realizacji umowy ze względów merytorycznych związanych ze specyfiką prowadzonych prac naukowo - badawczych wyniknie po stronie Zamawiającego konieczność zmiany zakresu zamówienia polegającej na rozszerzeniu asortymentu oraz zwiększeniu ilości asortymentu w stosunku do przedmiotu zamówienia określonego w Załączniku nr 1.1 – 1.4 do SWZ – zamówienia podstawowego. Zamawiający ma prawo złożyć u Wykonawcy zamówienie na niezbędny asortyment ujęty w „katalogu produktów” będących w ofercie handlowej Wykonawcy, a Wykonawca ma obowiązek ww. zamówienie zrealizować. Zamówienia składane w ramach opcji realizowane będą – zgodnie z ofertą Wykonawcy - w takich samych terminach jak dostawy obejmujące podstawowy zakres przedmiotu zamówienia; 2) rodzaj i maksymalna wartość opcji – zbieżny rodzajowo z przedmiotem zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego; 3) brak modyfikacji charakteru umowy - zwiększenie lub zmniejszenie zakresu ukonstytuuje się w wyniku złożenia oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego;
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2-Zestawy reagentów do sekwencjonowania metodą NGS
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3-Systemy separacji komórek z wykorzystaniem technologii kolumnowej oraz odczynniki do aktywacji i analizy komórek TNK
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4-Systemy separacji komórek z wykorzystaniem technologii bezkolumnowej oraz mediado hodowli i różnicowania komórek immunologicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 4