See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Modernizacja przystanku Szczecinek na linii kolejowej nr 405”, w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025.”
Beschreibung: Pozycje przedmiotu zamówienia: 1) Opracowanie kompletu dokumentacji przystanku Szczecinek oraz Modernizacja peronu nr 1 na stacji Szczecinek - zakres podstawowy. 2) Opcja nr 1 - Modernizacja peronu nr 2 na stacji Szczecinek 3) Opcja nr 2 - Modernizacja peronu nr 3 na stacji Szczecinek 4) Opcja nr 3 - CSDIP i SMW – zaprojektowanie i budowa na stacji Szczecinek Centralnego Systemu Dynamicznej informacji Pasażerskiej i Systemu Monitoringu Wizyjnego Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno- Użytkowym (PFU) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 103970-2025
Interne Kennung: 0881/IZ18GM/18922/05510/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pozycje przedmiotu zamówienia: 1) Opracowanie kompletu dokumentacji przystanku Szczecinek oraz Modernizacja peronu nr 1 na stacji Szczecinek - zakres podstawowy. 2) Opcja nr 1 - Modernizacja peronu nr 2 na stacji Szczecinek 3) Opcja nr 2 - Modernizacja peronu nr 3 na stacji Szczecinek 4) Opcja nr 3 - CSDIP i SMW – zaprojektowanie i budowa na stacji Szczecinek Centralnego Systemu Dynamicznej informacji Pasażerskiej i Systemu Monitoringu Wizyjnego Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno- Użytkowym (PFU) stanowiącym Załącznik nr 1do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z Dokumentami zamówienia