365092-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozszerzenie licencji Riverbed
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozszerzenie licencji Riverbed
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Rozszerzenie licencji Riverbed. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 2.1. Zakup i dostarczenie przez Wykonawcę Licencji* dla posiadanego przez Zamawiającego Systemu, uwzględniających Wsparcie Techniczne Producenta wraz z dokumentami potwierdzającymi udzielenie Licencji, oraz zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia Wsparcia Technicznego Producenta albo rozwiązania równoważnego**; 2.2. Przeprowadzenie Warsztatów szkoleniowych dla maksymalnie 5 pracowników Zamawiającego, a także przeniesienie własności nośników, na których utrwalono materiały szkoleniowe oraz autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych; 2.3. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji jakości i rękojmi obejmującej poprawność odczytu nośników i plików instalacyjnych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ). *Wszystkie pojęcia użyte z dużej litery są zgodne z przyjętymi definicjami, określonymi w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. **W przypadku zaoferowania równoważnego rozwiązania, Wykonawca musi spełnić warunki równoważności opisane w pkt II w Załączniku Nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy (Załącznik Nr 6 do SWZ).
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI1-IW-241-0229/DIT/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Rozszerzenie licencji Riverbed. 2. Przedmiotem zamówienia jest: 2.1. Zakup i dostarczenie przez Wykonawcę Licencji* dla posiadanego przez Zamawiającego Systemu, uwzględniających Wsparcie Techniczne Producenta wraz z dokumentami potwierdzającymi udzielenie Licencji, oraz zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia Wsparcia Technicznego Producenta albo rozwiązania równoważnego**; 2.2. Przeprowadzenie Warsztatów szkoleniowych dla maksymalnie 5 pracowników Zamawiającego, a także przeniesienie własności nośników, na których utrwalono materiały szkoleniowe oraz autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych; 2.3. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji jakości i rękojmi obejmującej poprawność odczytu nośników i plików instalacyjnych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. *Wszystkie pojęcia użyte z dużej litery są zgodne z przyjętymi definicjami, określonymi w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. **W przypadku zaoferowania równoważnego rozwiązania, Wykonawca musi spełnić warunki równoważności opisane w pkt II w Załączniku Nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy (Załącznik Nr 6 do SWZ).