365180-2025 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Pořízení, úprava, nasazení, provoz a rozvoj systému pro sběr, vyhodnocování, správu a archivaci kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů s vazbou na řízení rizik Nemocnice Šumperk a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení, úprava, nasazení, provoz a rozvoj systému pro sběr, vyhodnocování, správu a archivaci kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů s vazbou na řízení rizik Nemocnice Šumperk a.s.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je analýza vhodného nasazení, pořízení potřebných licencí nástroje/platformy, jeho nasazení, testovací provoz, provedení akceptačních testů, ostrý provoz, servisní podpora a rozvoj pro celkové řešení na sběr, vyhodnocování, správu a archivaci kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů s vazbou na řízení rizik. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je obsažena v příloze č. 4 zadávací dokumentace – Technická specifikace plnění.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku ze smlouvy na realizaci veřejné zakázky se týká doby plnění veřejné zakázky dle článku 4 zadávací dokumentace (vyhrazená změna závazku je sjednána v odst. 2.5 smlouvy o dílo) 2.5 Objednatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu plnění uvedeného v odst. 2.2, druhý a třetí bod tohoto článku v případě, že zhotovitel objektivním způsobem doloží mimořádný výpadek výrobků potřebných k plnění dle této smlouvy či vlastního omezení provozu, vzniklý po uzavření této smlouvy, a to zejména v důsledku probíhajícího válečného konfliktu na Ukrajině nebo v důsledku existence vyšší moci z jiných důvodů. Prodloužení termínu plnění dle odst. 2.2, druhý a třetí bod tohoto článku může být provedeno v případě splnění podmínek stanovených v předchozí větě, a to maximálně o dobu prokázaného výpadku výrobků nebo o dobu prokázaného vlastního omezení provozu.