365198-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa sprzętu oraz akcesoriów do aparatury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu oraz akcesoriów do aparatury
BeschreibungDostawa sprzętu oraz akcesoriów do aparatury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPN-63/25/JS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216100 Optische Leser, 38436000 Rüttler und Zubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungAparat do automatycznej izolacji i oczyszczania DNA i RNA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungZaawansowany czytnik mikropłytek obsługujący absorbancję UV/VIS, fluorescencję i luminometrię. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 30216100 Optische Leser
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungWytrząsarki laboratoryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungKomora nablatowa do PCR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungKomora laminarna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
BeschreibungZautomatyzowany system diagnostyki molekularnej in vitro w systemie zamkniętym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 6
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
BeschreibungWirówka laboratoryjna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 7
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
BeschreibungPipety jednokanałowe i wielokanałowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 8
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
LosLOT-0009
TitelCzęść 9
BeschreibungZgrzewarka medyczna przeznaczona do sterylnego i hermetycznego pakowania odczynników i materiałów zużywalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10
BeschreibungWideobronchoskopy ultrasonograficzne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11
BeschreibungMikroskop biologiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12
BeschreibungWideorektoskop z oprzyrządowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13
BeschreibungMikrotom zamrażający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14
BeschreibungUrządzenia do eliminacji płynów infuzyjnych i ustrojowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15
BeschreibungAkcesoria do pomp infuzyjnych produkcji Alaris. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 15
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
LosLOT-0016
TitelCzęść 16
BeschreibungAkcesoria do monitorów parametrów życiowych WELCH ALLYN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 16