365200-2026 - Ergebnis
Tschechien – Büromöbel – Rámcová dohoda na dodávky kancelářského, sedacího a lehacího nábytku 2026-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky kancelářského, sedacího a lehacího nábytku 2026-2027
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky kancelářského, sedacího a lehacího nábytku pro potřeby jednotlivých veřejných zadavatelů, jejichž seznam je uveden v Příloze RD v rozsahu veřejnými zadavateli požadovaných druhů (typů) a množství, včetně dopravy, montáže do místa plnění a likvidace obalového materiálu.
Interne KennungMV-101247/VZ-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensviz. zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001