2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputera obliczeniowego dla zastosowań projektu DeepSee
Beschreibung: Dostawa komputerów obliczeniowych 2 sztuki zgodnie z Formularzem wymagań technicznych stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do składania ofert
Vorherige Bekanntmachung: 845616-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör