2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa azotu ciekłego w ilości 2500 ton w okresie 36 miesięcy oraz dzierżawa dwóch zbiorników na azot ciekły o pojemności minimum 26 m3 wraz z ich posadowieniem i montażem.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa azotu ciekłego zwanego w dalszej części ,,azotem” oraz dzierżawa dwóch zbiorników na azot o pojemności minimum 26 m3 wraz z ich posadowieniem i montażem. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również przystosowanie i podłączenie zbiorników do istniejącej instalacji zasilającej Wydziału Chemii oraz demontaż zbiorników po zakończeniu umowy. Wykonawca zobowiązuje się do posadowienia i uruchomienia nowych zbiorników w terminie do 24 godzin od momentu demontażu zbiornika przez poprzedniego Wykonawcę. 2. Zbiorniki na azot magazynowe o pojemności minimum 26 m3 wraz z parownicą atmosferyczną i systemem zdalnego przesyłania informacji o poziomie azotu w zbiorniku (telemetria). Wykonawca jest zobowiązany do stałego monitorowania poziomu azotu w zbiornikach i realizowania dostaw w sposób nie powodujący przerw w dostawie azotu ze zbiorników do instalacji wewnętrznej Wydziału Chemii. 3. Miejscem wykonania Zamówienia jest Uniwersytet Wrocławski Wydział Chemii Ul. Joliot-Curie 14, 50-383 Wrocław. Ubezpieczenie przedmiotu umowy wraz z transportem azotu do siedziby Zamawiającego odbywać się będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Interne Kennung: BZP.2710.91.2025.ECS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001