See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez, implantów oraz innych wyrobów ortopedycznych z podziałem na 7 zadań
Beschreibung: Dostawa endoprotez, implantów oraz innych wyrobów ortopedycznych z podziałem na 7 zadań
Interne Kennung: ZP/PN -2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - materiał kościozastępczy, spacery, endoproteza nadgarstka
Beschreibung: Zadanie nr 1 - materiał kościozastępczy, spacery, endoproteza nadgarstka
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - trzpień rewizyjny, bezcementowy
Beschreibung: Zadanie nr 2 - trzpień rewizyjny, bezcementowy
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - cement kostny
Beschreibung: Zadanie nr 3 - cement kostny
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - dwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowego
Beschreibung: Zadanie nr 4 - dwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowego
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - rewizja biodra
Beschreibung: Zadanie nr 5 - rewizja biodra
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - endoproteza bipolarna stawu biodrowego, cement, mieszalniki
Beschreibung: Zadanie nr 6 -endoproteza bipolarna stawu biodrowego, cement, mieszalniki
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 -zespolenie śródszpikowe
Beschreibung: Zadanie nr 7 -zespolenie śródszpikowe