See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova hřbitova v Kuřívodech
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je obnova hřbitova v Kuřívodech, jejíž součástí je: a) novostavba provozního objektu. Bude se jednat o přízemní nepodsklepenou zděnou stavbu, která bude dispozičně členěna na sociální zázemí zaměstnanců, kabinu WC pro návštěvníky a sklad zahradní techniky; b) komunikace a zpevněné plochy vč. parkoviště u hlavní brány; c) přípojku vody, areálový vodovod; d) přípojku kanalizace a areálovou kanalizaci; e) přípojku NN; f) oplocení; g) sadové a terénní úpravy; h) rastrování hrobových míst a hrobek – pohřbívání do země, bude navrženo ve 3 sekcích v počtu a rozměrech dle Projektové dokumentace; i) vybudování pietního místa pro uložení nádob s popelem pohřbených žehem – kolumbárium. Stavební úprava bude mít charakter podélné zdi sestavené z jednotlivých urnových schránek. Obnova hřbitova bude realizována ve dvou etapách, přičemž I. etapa bude provedena po nabytí účinnosti smlouvy o dílo v termínu dle čl. 8 této zadávací dokumentace. II. etapa bude provedena po získání finančních prostředků. Pro případ, že finanční prostředky nebudou získány do 31. 12. 2024, nebude II. etapa realizována, a to způsobem uvedeným v bodu 10.1.2 této Výzvy. Součástí I. etapy jsou následující činnosti: - Provedení vyznačených komunikací a zpevněné plochy vč. parkoviště u hlavní brány - Přípojka vody a areálový vodovod – ve vyznačené délce - Přípojka kanalizace a areálová kanalizace – ve vyznačené délce - Přípojka NN - Oplocení zděné s omítkou na vnější straně ohradní zdi - Sadové a terénní úpravy vč. osázení nových porostů - Realizace provozního objektu - Rastrování hrobových míst /sekce A, B, C/ Plocha za cestou oddělující sekci A, B a C bude upravena jako park. Vybourány budou základy se schodištěm, betonová plocha. Suterénní prostory budou zasypány zeminou, osety travním semenem. Nebudou budovány cesty mezi navrženými sekcemi hřbitova. I. etapa bude ukončena cestou vyznačenou plnou čarou v celkové situaci stavby. Areálový vodovod a odvodnění je v Projektové dokumentaci řešeno v rozsahu I. etapy. Prodloužení trasy je vykresleno čárkovaně, spádové poměry jsou vyhovující. Sadové úpravy jsou řešeny v souladu s dendrologickým průzkumem. V celé ploše hřbitova budou vymýceny neperspektivní, poškozené porosty. Nové porosty budou osázeny v I. etapě úprav hřbitova.
Interne Kennung: Obnova hřbitova
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45233123 Bau von Nebenstraßen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45112714 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Friedhöfe, 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001