365381-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Vrijwillige transparantie "collectieve jeugdhulp op scholen"
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie "collectieve jeugdhulp op scholen"
BeschreibungBestuurscommissie IJZ is voornemens om rechtstreeks een opdracht te gunnen voor een beperkte duur aan de huidige opdrachtnemers van de raamovereenkomsten voor de voortzetting c.q. overbrugging van diverse vormen van collectieve jeugdhulp op scholen binnen de Zeeuwse gemeenten, op grond van de Jeugdwet. De opdracht betreft dezelfde dienstverlening onder dezelfde condities (contractvoorwaarden) als opgenomen in de bestaande raamovereenkomsten en heeft een maximale looptijd van zeven maanden, eindigend op 31 juli 2026. Het gaat om drie vormen van collectieve jeugdhulp op scholen met in totaal 8 voorzieningen.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelCollectieve jeugdhulp op scholen
BeschreibungDit perceel omvat de volgende vormen van jeugdhulp op scholen: OnderwijsZorgArrangementen (OZA's) Persoonlijke verzorging Begeleiding op scholen
Interne Kennung1
365381-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Vrijwillige transparantie "collectieve jeugdhulp op scholen"
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Collectieve jeugdhulp op scholen
Interne identificatiecode: 1