See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TNS Brno-Černovice - R110 kV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zapouzdřené technologie pro rozvodnu 110 kV, která bude provedena jako rozšířená rozvodna typu „H“ a bude plně zapouzdřená plynem SF6. Rozvodna se bude skládat ze dvou polí přívodních (venkovní vedení), ze tří polí transformátorových, z pole podélného dělení a ze dvou dodatečných oddělovacích odpojovačů v přípojnici. Podrobný popis předmětu bude obsažen v technické specifikaci, která bude obsažena v rámci příloh návrhu smlouvy, jak je uveden v příloze č. 3 zadávací dokumentace. Veřejná zakázka není rozdělena na části.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
5. Los
Los: LOT-0001