365461-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fällen von Bäumen – Rámcová dohoda na služby - Kácení stromů a řez dřevin v OLK - oblast Sever
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na služby - Kácení stromů a řez dřevin v OLK - oblast Sever
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kácení a řez dřevin v rámci údržby vegetace u silnic I. třídy a dálnice II. třídy D35 v Olomouckém kraji, včetně BESIP - okresy Šumperk, Jeseník.
Interne Kennung14PU-002048
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001