365495-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Svoz odpadů a provozování sběrného místa v obci Hlubočky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvoz odpadů a provozování sběrného místa v obci Hlubočky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb při nakládání s odpadem na území obce Hlubočky a všech jejích místních částech Posluchov, Mariánské Údolí, Hlubočky, Hrubá Voda, v rozsahu: - sběr, svoz zbytkového komunálního odpadu, - sběr, svoz a využití separovaných odpadů (plast, papír, sklo, kov, bio, textil, olej, gastroodpad), - pronájem nádob na sběr odpadů, - provozování sběrného místa, - evidence hlášení a zpracování výkazů EKO-KOM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A - Svoz odpadu
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb při nakládání s odpadem na území obce Hlubočky a všech jejích místních částech Posluchov, Mariánské Údolí, Hlubočky, Hrubá Voda, v rozsahu: - sběr, svoz zbytkového komunálního odpadu, - sběr, svoz a využití separovaných odpadů (plast, papír, sklo, kov, bio, textil, olej, gastroodpad), - pronájem nádob na sběr odpadů - evidence hlášení a zpracování výkazů EKO-KOM,
Interne KennungA-SVOZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZa účelem realizace záměru zadavatele o vytvoření a vedení elektronické evidence o svozu odpadů zadavatel požaduje, aby svozová vozidla, která budou provádět výsypy nádob na odpad, byla od 1.1.2027 vybavena vážícím systémem a identifikačním systémem, který bude kompatibilní s technologií čipů umístěných na nádobách na odpad. Před výsypem každé nádoby na odpad bude prostřednictvím tohoto systému provedena automatická identifikace nádoby na odpad. Zadavatel předpokládá realizaci záměru na vytvoření a vedení elektronické evidence o svozu odpadů v průběhu roku 2027, tzn. zadavatel bude požadovat vedení elektronické evidence o svozu odpadů od 1.1.2028. Zadavatel po pořízení čipů umístěných na nádobách na odpad sdělí vybranému dodavateli technickou specifikaci čipů a vybraný dodavatel do 30-ti kalendářních dnů zajistí, aby svozová vozidla, která provádí výsypy nádob na odpad, byla vybavena vážícím systémem a identifikačním systémem, který bude kompatibilní s technologií čipů umístěných na nádobách na odpad. Výstupy z této elektronické evidence odpadů budou poskytovány zadavateli 1x měsíčně spolu s fakturou.
LosLOT-0002
TitelČást B - Provozování sběrného místa
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb při nakládání s odpadem na území obce Hlubočky a všech jejích místních částech Posluchov, Mariánské Údolí, Hlubočky, Hrubá Voda, v rozsahu: - provozování sběrného místa, - evidence hlášení a zpracování výkazů EKO-KOM
Interne KennungB - DVUR