2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, szczegółowo określona w Formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 9 do SWZ). 2. Zamówienie finansowane jest z Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "Regionalna Inicjatywa Doskonałości". 3. Zamawiający podzielił postępowanie na 3 części, z których każda będzie oceniana oddzielnie. Przedmiot zamówienia w ramach poszczególnych części obejmuje: Część 1: Dostawa laptopów, dysku SSD, monitora, akcesoriów komputerowych, dysków zewnętrznych, stacji dokującej; Część 2: Dostawa Macbooków, rysika; Część 3: Dostawa karty graficznej;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów, dysku SSD, monitora, akcesoriów komputerowych, dysków zewnętrznych, stacji dokującej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Macbooków, rysika. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa karty graficznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.