36551-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Elektromotoren – EW Czchów – modernizacja napędów i sterowania zasuw jazowych - wykonanie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EW Czchów – modernizacja napędów i sterowania zasuw jazowych - wykonanie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest modernizacja napędów i sterowania zasuw jazowych - wykonanie w Elektrowni Wodnej Czchów. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia(OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz we Wzorze Umowy który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TE/08557/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: EW Czchów - modernizacja napędów i sterowania zasuw jazowych
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest modernizacja napędów i sterowania zasuw jazowych - wykonanie w Elektrowni Wodnej Czchów. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia(OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz we Wzorze Umowy który stanowi załącznik nr 5 do SWZ