Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
Erfüllungsort
Stadt: Nowa Kuźnia
Land, Gliederung (NUTS): Legnicko-Głogowski (PL516)
Land: Polen
Zusätzliche Informationen: Zadanie inwestycyjne w ramach którego będą realizowane dostawy zlokalizowane jest na terenach leśnych o współrzędnych geograficznych 51.452057, 17.211134 (województwo dolnośląskie, Gmina Milicz Obszar Wiejski, obręb Postolin).