See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup vozidel pro Správu Pražského hradu
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodání a následný předplacený servis nových vozidel pro Správu Pražského hradu v kategoriích M1, N1 a SS, a to včetně prodloužené záruky. Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu ustanovení § 35 ve spojení s ustanovením § 101 ZZVZ na pět části, a to následujícím způsobem: Část 1. – Dodání osobního automobilu pro reprezentační a protokolární účely kategorie M1 Část 2. – Dodání osmimístného vozidla kategorie M1 Část 3. – Dodání referentského osobního automobilu kategorie M1 Část 4. – Dodání komunálního vozidla kategorie N1 Část 5. – Dodání speciálního stroje s výměnnými nástavbami kategorie SS/N1 Zadavatel přistoupil k rozdělení veřejné zakázky do výše uvedených částí z důvodu podpory širší hospodářské soutěže. Účastnící tak mohou podat svoje nabídky do libovolného počtu z uvedených částí, tzn. že se mohou přihlásit nezávisle na sobě do kterékoliv části veřejné zakázky, resp. se nemusí přihlásit do všech částí, ale pouze do těch jimi preferovaných nebo podat nabídku i do všech částí současně. (příklad: Pokud se účastník přihlásí do části 1., části 2. a části 5., nemusí podávat nabídku i do části 3. a části 4.) Účastník v krycím listu nabídky, který je přílohou č. 1 zadávací dokumentace, uvede, do jakých částí veřejné zakázky svoji nabídku podává. Bližší informace o veřejné zakázce jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: SPH 2473/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevření nadlimitní řízení podle ustanovení § 56 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34110000 Personenkraftwagen, 50112200 Wartung von Personenwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34144430 Kehrfahrzeuge, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 34144431 Saugkehrmaschinen, 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4. – Dodání komunálního vozidla kategorie N1
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání komunálního vozidla – stroje s nástavbou cisterny pro zahradnické práce v kategorii N1. Dodané vozidlo bude provedeno v elektromobilní verzi. Konkrétní požadavky na toto vozidlo jsou uvedeny v příloze č. 2.4. – Technická specifikace pro část 4. zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SPH 2473/2025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144430 Kehrfahrzeuge, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 50112200 Wartung von Personenwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0005
Titel: Část 5. – Dodání speciálního stroje s výměnnými nástavbami kategorie SS/N1
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání užitkového vozu v podobě nosiče výměnných nástaveb (pro přepravu kontejnerů, sypače, cisterny, klece s vysavačem na listí apod.) v kategorii SS nebo N1. Součástí nabídkové ceny bude i zaškolení obsluhy v max. trvání 6 hodin. Konkrétní požadavky na toto vozidlo jsou uvedeny v příloze č. 2.5. – Technická specifikace pro část 5. zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SPH 2473/2025/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144431 Saugkehrmaschinen, 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 50112200 Wartung von Personenwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. – Dodání referentského osobního automobilu kategorie M1
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání osobního automobilu v kategorii M1 pro zajištění potřeb administrativních pracovníků, zásobování a služebních cest. Dodaný automobil bude v provedení elektromobil. Konkrétní požadavky na toto vozidlo jsou uvedeny v příloze č. 2.3. – Technická specifikace pro část 3. zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SPH 2473/2025/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 50112200 Wartung von Personenwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. – Dodání osmimístného vozidla kategorie M1
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky dodání osmimístného vozidla v provedení L2H1 v kategorii M1 pro účely přepravy vícečlenných delegací (přípravné cesty návštěv v regionech, hromadné přepravy osob na letiště, školení apod.) s výkonnou motorizací pro využití i v rámci autokolon. Konkrétní požadavky na toto vozidlo jsou uvedeny v příloze č. 2.2. – Technická specifikace pro část 2. zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SPH 2473/2025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 50112200 Wartung von Personenwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Los: LOT-0001
Titel: Část. 1 - Dodání osobního automobilu pro reprezentační a protokolární účely kategorie M1
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodání osobního automobilu (čtyřdveřový sedan bez provedení kombi; možné provedení liftback; motor v přední části karosérie) pro reprezentační a protokolární účely, nástupní audience, státní návštěvy, návštěvy krajů apod. Auto bude taktéž sloužit pro zařazení do autokolon jako doprovod prezidentské flotily. Konkrétní požadavky na tento vůz jsou uvedeny v příloze č. 2.1. – Technická specifikace pro část 1. zadávací dokumentace.
Interne Kennung: SPH 2473/2025/1