365600-2026 - Wettbewerb
Polen – Rettungsdienste – Kompleksowe zabezpieczeni ratowniczego Krytej Pływalni przy AMW w Gdyni przez ratowników wodnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe zabezpieczeni ratowniczego Krytej Pływalni przy AMW w Gdyni przez ratowników wodnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe zabezpieczenie ratownicze Krytej Pływalni przy AMW przez ratowników wodnych w obiekcie o następującej charakterystyce: a) basen pływacki - sportowy o wymiarach 25,04m x21,5m tj. 538,36 m2 z ośmioma torami, oraz głębokością 1.90 - 2.40 dla zawodników (basen wraz z zapleczem technicznym w pełni odpowiada wymogom przeprowadzenie zawodów sportowych) b) basen nurkowy, o wymiarach 15m x 8m i głębokości 5 m, z wieżą do skoków o wysokości 3 m oraz suwnicą, dyszami do masarzu wodnego oraz przeciwprądami, c) sauna fińska., sauna aromatyczna oraz sauna parowa. Szacunkowa ilość godzin w ciągu roku: łącznie 17 520 (przez 3 lata 52.560 rbg), przy obsadzie 3 ratowników na zmianie Szczegółowy opis - załącznik nr 2 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138.4, składanie ofert odbyło się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak