2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van voor- en naschoolse opvang in kader van het BOA-decreet
Beschreibung: De opdracht omvat de organisatie van voor-en naschoolse opvang in de deelnemende plaatselijke scholen uit het basisonderwijs van het gemeentelijk en vrij onderwijs in kader van het BOA-decreet. Er wordt geen opvang voorzien op schoolvrije dagen en pedagogische studiedagen. Opvang tijdens de schoolvakanties maakt geen deel uit van deze Opdracht.
Interne Kennung: PPP039-546/6038/BOA/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BOA/2026_1