2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów służbowych dla Straży Miejskiej Miasta Krakowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa samochodu służbowego do przewozu zwierząt dla potrzeb Straży Miejskiej Miasta Krakowa”, ST.RL.261.7.2026. 2. W ramach zamówienia Wykonawca dostarczy jeden samochód, zwany dalej również pojazdem zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określonym w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca udziela pełnej gwarancji na samochód i elementy wyposażenia na warunkach określonych w dokumentach zamówienia, w szczególności w projektowanych postanowieniach umowy (PPU) - wzór umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie ze złożoną ofertą. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia – OPZ. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z zastosowaniem powyższej procedury, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ). Zamawiający żąda złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona 6. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: a) Formularz oferty (wraz z wymaganymi załącznikami) oraz Specyfikację techniczną przedmiotu zamówienia – poprzez zamieszczenie na Platformie wypełnionego załącznika nr 1 oraz 1a do SWZ sporządzonego wg wzoru udostępnionego przez Zamawiającego. W przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik nr 1 oraz 1a do SWZ, powinien on zawierać wszystkie wymagane informacje określone w tym załączniku. Formularz oferty oraz Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia nie podlega uzupełnieniu b) W przypadku Wykonawców powołujących się na zasoby podmiotów udostępniających zasoby – Zobowiązanie tych podmiotów z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ. c) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. d) Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, o ile wskaże w Formularzu oferty dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych. e) Jeżeli dotyczy – Pełnomocnictwa. 7. Dokumenty, o których mowa w pkt 6 lit. a-e powyżej, Wykonawca zobowiązany jest złożyć za pośrednictwem Platformy. 8. Wykonawca składa tylko jedną ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 203178-2026
Interne Kennung: ST.RL.261.7.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück