See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów z Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj.: część 1 – Odbiór, transport i odzysk odpadów poprocesowych z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie o kodzie 19 01 12 - żużle i popioły paleniskowe inne niż wymienione w 19 01 11* część 2 – Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów poprocesowych z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie o kodzie 19 01 11* - żużle i popioły paleniskowe zawierające substancje niebezpieczne. część 3 – Odbiór, transport i odzysk lub unieszkodliwianie odpadów poprocesowych z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie o kodach: 19 01 07* - odpady stałe z oczyszczania gazów odlotowych, 19 01 13* - popioły lotne zawierające substancje niebezpieczne, 19 01 15* - pyły z kotłów zawierające substancje niebezpieczne część 4 - Odbiór, transport i odzysk odpadów z Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi sp. z o.o. w Koninie o kodzie 16 01 03 – zużyte opony część 5 - Odbiór, transport i odzysk odpadów z Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi sp. z o.o. w Koninie o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11* 3. Szacunkowa Ilość odpadów do odebrania w odniesieniu do części: a) 19 01 12 - żużle i popioły paleniskowe inne niż wymienione w 19 01 11* – 46 000 Mg (część 1) b) 19 01 11* - żużle i popioły paleniskowe zawierające substancje niebezpieczne – 600 Mg (część 2) c) 19 01 07* - odpady stałe z oczyszczania gazów odlotowych oraz 19 01 13* - popioły lotne zawierające substancje niebezpieczne ilość 5250 Mg, 19 01 15* - pyły z kotłów zawierające substancje niebezpieczne 1 750 Mg – łącznie 7 000 Mg (część 3) d) 16 01 03 – zużyte opony – 900 Mg (część 4) e) 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11* – 10 000 Mg (część 5) 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części V SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 179115-2026
Interne Kennung: ZZ.361.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 – Odbiór, transport i odzysk odpadów poprocesowych z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie o kodzie 19 01 12 - żużle i popioły paleniskowe inne niż wymienione w 19 01 11*
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i odzysku odpadów o kodzie 19 01 12- żużle i popioły paleniskowe inne niż wymienione w 19 01 11*, w ilości 46 000 Mg. 1) Typ żużla: żużel poddany częściowemu procesowi waloryzacji – bez metali żelaznych i nieżelaznych a) frakcja drobna 0-20 mm b) frakcja średnia 20-60 mm c) frakcja gruba 60-200 mm 2) Postać żużla – sypki, luzem 2. Wskazana ilość przekazywanych odpadów będzie wynikać z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zakresu zamówienia. Minimalna wielkość zamówienia wyniesie 70 % wskazanych maksymalnych ilości odpadów. Ograniczenie zakresu zamówienia zgodnie ze zdaniem wcześniejszym nie stanowi nienależytego wykonania umowy przez Zamawiającego, jak również nie stanowi podstawy do jakiegokolwiek roszczenia ze strony Wykonawcy z tytułu zwrotu nakładów poniesionych ani z tytułu utraconego wynagrodzenia. 3. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ (w odniesieniu do części 1)
Interne Kennung: ZZ.361.1.2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 – Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów poprocesowych z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie o kodzie 19 01 11* - żużle i popioły paleniskowe zawierające substancje niebezpieczne
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i unieszkodliwieniu odpadów o kodzie 19 01 11* - żużle i popioły paleniskowe zawierające substancje niebezpieczne, w ilości 600 Mg. 1) Testy zgodności przeprowadzone dla ww. odpadu wskazują, iż odpady te spełniają parametry określone w załączniku nr 5 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 16 lipca 2015 r. w sprawie dopuszczenia do składowania na składowiskach (Dz.U. z 2015, poz. 1277). 2) Testy zgodności stanowią załącznik do projektu umowy 3) Postać żużla - luzem, zawierający metale żelazne i nieżelazne, niedopalone resztki zmieszanych odpadów komunalnych. 2. Wskazana ilość przekazywanych odpadów będzie wynikać z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zakresu zamówienia. Minimalna wielkość zamówienia wyniesie 10 % wskazanych maksymalnych ilości odpadów. Ograniczenie zakresu zamówienia zgodnie ze zdaniem wcześniejszym nie stanowi nienależytego wykonania umowy przez Zamawiającego, jak również nie stanowi podstawy do jakiegokolwiek roszczenia ze strony Wykonawcy z tytułu zwrotu nakładów poniesionych ani z tytułu utraconego wynagrodzenia. 3. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ (w odniesieniu do części 2)
Interne Kennung: ZZ.361.1.2026 część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 – Odbiór, transport i odzysk lub unieszkodliwianie odpadów poprocesowych z Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie o kodach: 19 01 07* - odpady stałe z oczyszczania gazów odlotowych, 19 01 13* - popioły lotne zawierające substancje niebezpieczne, 19 01 15* - pyły z kotłów zawierające substancje niebezpieczne
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i odzysku lub unieszkodliwianiu odpadów w postaci popiołów lotnych i stałych produktów oczyszczania spalin o kodach:19 01 07*, 19 01 13*, 19 01 15*, w ilości łącznie 7000 Mg. 1) Testy zgodności przeprowadzone dla ww. odpadów wskazują, że odpady te nie spełniają parametrów określonych w załączniku nr 5 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 16 lipca 2015 r. w sprawie dopuszczenia do składowania na składowiskach (Dz.U. z 2015, poz. 1277). 2) Testy zgodności stanowią załącznik do projektu umowy 3) Postać odpadów – sypka, pylista 4) Ciężar nasypowy popiołów: - 19 01 07* i 19 01 13* : 0,8 – 0,9 Mg/m3 - 19 01 15* : 1,2 – 1,3 Mg/m3 2. Wskazana ilość przekazywanych odpadów będzie wynikać z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zakresu zamówienia. Minimalna wielkość zamówienia wyniesie 70 % wskazanych maksymalnych ilości odpadów. Ograniczenie zakresu zamówienia zgodnie ze zdaniem wcześniejszym nie stanowi nienależytego wykonania umowy przez Zamawiającego, jak również nie stanowi podstawy do jakiegokolwiek roszczenia ze strony Wykonawcy z tytułu zwrotu nakładów poniesionych ani z tytułu utraconego wynagrodzenia. 3. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ (w odniesieniu do części 3)
Interne Kennung: ZZ.361.1.2026 część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - Odbiór, transport i odzysk odpadów z Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi sp. z o.o. w Koninie o kodzie 16 01 03 – zużyte opony
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i odzysku odpadów o kodzie 16 01 03 – zużyte opony, w ilości 900 Mg. 1) Postać odpadów – luźna, niemielona, 2) Przekazywane będą tylko opony od samochodów osobowych, 3) Wykonawca wyposaży na okres trwania umowy Zamawiającego w dwa kontenery do gromadzenia odpadów o pojemności minimum 20 m3 każdy. 2. Wskazana ilość przekazywanych odpadów będzie wynikać z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zakresu zamówienia. Minimalna wielkość zamówienia wyniesie 60 % wskazanych maksymalnych ilości odpadów. Ograniczenie zakresu zamówienia zgodnie ze zdaniem wcześniejszym nie stanowi nienależytego wykonania umowy przez Zamawiającego, jak również nie stanowi podstawy do jakiegokolwiek roszczenia ze strony Wykonawcy z tytułu zwrotu nakładów poniesionych ani z tytułu utraconego wynagrodzenia. 3. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ (w odniesieniu do części 4)
Interne Kennung: ZZ.361.1.2026 część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - Odbiór, transport i odzysk odpadów z Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi sp. z o.o. w Koninie o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11*
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i odzysku odpadów o kodzie 19 12 12, stanowiących pozostałość po sortowaniu selektywnej zbiórki tworzyw sztucznych i makulatury w ilości łącznie 10 000 Mg. 1) Postać odpadów – odpady sprasowane w bele. Bele wiązane drutem. 2) Jednorazowo Zamawiający może zgromadzić na placu magazynowym ok. 150 Mg odpadów i taką partię odpadów może też zgłosić do jednorazowego odbioru. 2. Wskazana ilość przekazywanych odpadów będzie wynikać z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zakresu zamówienia. Minimalna wielkość zamówienia wyniesie 60 % wskazanych maksymalnych ilości odpadów. Ograniczenie zakresu zamówienia zgodnie ze zdaniem wcześniejszym nie stanowi nienależytego wykonania umowy przez Zamawiającego, jak również nie stanowi podstawy do jakiegokolwiek roszczenia ze strony Wykonawcy z tytułu zwrotu nakładów poniesionych ani z tytułu utraconego wynagrodzenia. 3. Szczegółowe warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki stron określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ (w odniesieniu do części 5)
Interne Kennung: ZZ.361.1.2026 część 5