2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure IT Back-end
Beschreibung: De huidige Overeenkomst van VRLN voor het werkplekplatform loopt af en er dient een nieuwe Overeenkomst te worden afgesloten. In het kader hiervan is het “Infra 3.0” traject opgestart waarin de overeenkomst opnieuw dient te worden aanbesteed. Voor deze aanbesteding wordt het gedeelte back-end opnieuw in de markt gezet. Back-End: • Backup • Storage inclusief uitwijklocatie • Server (Migratie) • Server Based Computing op eenduidige manier inrichten Voor deze opdracht gelden de volgende plafondbedragen (paragraaf 2.9 van het beschrijvend document): - Eenmalige kosten: Het plafondbedrag bedraagt € 240.000,- exclusief BTW. - Structurele kosten: Het plafondbedrag bedraagt € 600.000,- exclusief BTW, voor de gehele looptijd van de overeenkomst (72 maanden). De maximale waarde van de opdracht is €1.100.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties (paragraaf 2.10 van het beschrijvend document).
Interne Kennung: VRLN-2025-VRLN-KJ-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De huidige Overeenkomst van VRLN voor het werkplekplatform loopt af en er dient een nieuwe Overeenkomst te worden afgesloten. In het kader hiervan is het “Infra 3.0” traject opgestart waarin de overeenkomst opnieuw dient te worden aanbesteed. Voor deze aanbesteding wordt het gedeelte back-end opnieuw in de markt gezet. Back-End: • Backup • Storage inclusief uitwijklocatie • Server (Migratie) • Server Based Computing op eenduidige manier inrichten Nog invullen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële contractduur van de Overeenkomst bedraagt 2 jaar plus de duur van de implementatieperiode. De Overeenkomst kan vervolgens door de Opdrachtgever met 4 maal 1 jaar worden verlengd. De overeenkomst eindigt van rechtswege op uiterlijk 31 augustus 2032. De overeenkomst wordt stilzwijgend verlengd. VRLN zal de Opdrachtnemer uiterlijk 3 maanden voor het aflopen van de Overeenkomst schriftelijk mededelen wanneer zij de Overeenkomst niet wenst te verlengen.