2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, wraz z odśnieżaniem i opróżnianiem koszy ulicznych oraz koszy na odchody zwierzęce, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Nowolipki
Beschreibung: świadczenie kompleksowych usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni zewnętrznych utwardzonych, wraz z odśnieżaniem i opróżnianiem koszy ulicznych oraz koszy na odchody zwierzęce, powierzchni wewnętrznych nieobsługiwanych przez dozorców, terenów zielonych - TZOM Nowolipki
Vorherige Bekanntmachung: 554721-2024
Interne Kennung: ZP.26.103.2024.LW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001