2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontejnerová drticí stanoviště
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní dodávka kontejnerového drtícího stanoviště jako celku složeného z následujících komponentů: - 1 ks kontejnerová drticí jednotka – čelisťový drtič - 1 ks kontejnerová drticí jednotka – kuželový drtič - 1 ks kontejnerová třídicí jednotka - pásové dopravníky (součásti nabídky musí být i pásové dopravníky, které nejsou součástí drtících nebo třídících jednotek, ale jsou nutné pro zajištění kontinuálního cyklu mezi jednotkami, viz schéma předpokládaného zapojení v příloze č. 2 těchto ZP). a dále samostatná dodávka: - 1 ks malokapacitní drticí jednotka. Dodávkou se rozumí: - dodání zařízení na základě dodacího listu - montáž a instalace všech součástí zařízení - doprava (Zlaté Hory) - uvedení zařízení do bezvadného provozu - zaškolení obsluhy – pracovníků zadavatele v českém jazyce - spolu s dodávkou bude dodáno Prohlášení o shodě - podpis předávacího protokolu, který bude podepsán po splnění všech výše uvedených podmínek dodání. Předmět plnění je blíže specifikován v technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 2 těchto ZP a je nedílnou součástí návrhu kupní smlouvy, přílohy č. 3 těchto ZP.
Interne Kennung: 05/VZZ/ŘSP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní dodávka kontejnerového drtícího stanoviště jako celku složeného z následujících komponentů: - 1 ks kontejnerová drticí jednotka – čelisťový drtič - 1 ks kontejnerová drticí jednotka – kuželový drtič - 1 ks kontejnerová třídicí jednotka - pásové dopravníky (součásti nabídky musí být i pásové dopravníky, které nejsou součástí drtících nebo třídících jednotek, ale jsou nutné pro zajištění kontinuálního cyklu mezi jednotkami, viz schéma předpokládaného zapojení v příloze č. 2 těchto ZP). a dále samostatná dodávka: - 1 ks malokapacitní drticí jednotka. Dodávkou se rozumí: - dodání zařízení na základě dodacího listu - montáž a instalace všech součástí zařízení - doprava (Zlaté Hory) - uvedení zařízení do bezvadného provozu - zaškolení obsluhy – pracovníků zadavatele v českém jazyce - spolu s dodávkou bude dodáno Prohlášení o shodě - podpis předávacího protokolu, který bude podepsán po splnění všech výše uvedených podmínek dodání. Předmět plnění je blíže specifikován v technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 2 těchto ZP a je nedílnou součástí návrhu kupní smlouvy, přílohy č. 3 těchto ZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo zrušit toto zadávací řízení v případě neobdržení potřebné dotace (podprogramu 122D333), z níž by veřejná zakázka byla hrazena