2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren en onderhouden van mobiele noodstroomaggregaten en het uitvoeren van bijbehorend installatiewerk
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor het ‘leveren en onderhouden van mobiele noodstroomaggregaten en het uitvoeren van bijbehorend installatiewerk’. 35 mobiele noodstroomaggregaten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682500 Notstromausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31120000 Generatoren, 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 51111000 Installation von Elektromotoren, Generatoren und Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd is vier (4) jaar, deze vangt aan op 17 augustus 2026 en eindigt op 16 augustus 2030. Na het verstrijken van deze initiële contractperiode kan de overeenkomst eenzijdig door de aanbestedende dienst worden verlengd met maximaal tweemaal drie (3) jaar. De totale maximale duur van de overeenkomst is daarmee tien (10) jaren.