See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i utrzymanie infrastruktury oświetlenia ulicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i utrzymania infrastruktury oświetlenia ulicznego, stanowiącego własność Wykonawcy, a zlokalizowanej na terenie Gminy Gniewino. 2. Zakres prac obejmuje: 1) utrzymanie w należytym stanie technicznym punktów świetlnych, 2) bieżąca wymiana uszkodzonych źródeł światła i opraw, 3) naprawa i konserwacja urządzeń sterowniczych oraz sieci zasilającej, 4) prowadzenie pogotowia sieciowego i usuwanie skutków awarii.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001