2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz obiektów oraz terenów zewnętrznych z pielęgnacją terenów zielonych Oddziału ZUS w Lublinie oraz podległych jednostek terenowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz obiektów oraz terenów zewnętrznych z pielęgnacją terenów zielonych Oddziału ZUS w Lublinie oraz podległych jednostek terenowych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, oraz warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz budynków O/ZUS w Lublinie oraz terenowych jednostek organizacyjnych w niżej wymienionych lokalizacjach: 1 Oddział ZUS w Lublinie ** ul. Tomasza Zana 36, 38C, 20-601 Lublin 2 Inspektorat ZUS w Puławach ** ul. Lubelska 20B, 24-100 Puławy 3 Inspektorat ZUS w Kraśniku ** ul. Ks. J. Popiełuszki 3A, 23-210 Kraśnik 4 Inspektorat ZUS w Lubartowie ** ul. Lipowa 6, 21-100 Lubartów 5 Inspektorat ZUS w Radzyniu Podlaskim ** ul. Armii Krajowej 22/32, 21-300 Radzyń Podlaski 6 Inspektorat ZUS w Białej Podlaskiej ** ul. Sadowa 23, 21-500 Biała Podlaska 7 Inspektorat ZUS w Łukowie ** ul. Kard. S. Wyszyńskiego 56, 21-400 Łuków 8 Biuro Terenowe w Opolu Lubelskim * ul. ul. Piłsudskiego 12, 24-300 Opole Lub. 9 Biuro Terenowe w Rykach* ul. Słowackiego 5, 08-500 Ryki 10 Biuro Terenowe w Łęcznej * ul. Obrońców Pokoju 5, 21-010 Łęczna 11 Biuro Terenowe w Parczewie ** Plac Wolności 7, 21-200 Parczew 12 Punkt Informacyjny w Międzyrzecu Podlaskim * ul. Warszawska 37, 21-560 Międzyrzec Podlaski 13 Punkt Informacyjny w Świdniku * ul. Niepodległości 19, 21-040 Świdnik * sprzątanie tylko wewnątrz obiektu ** sprzątanie wewnątrz obiektu i terenów zewnętrznych z pielęgnacją terenów zielonych Usługa sprzątania będzie obejmowała : 1) utrzymanie czystości w obiektach Oddziału i TJO, 2) utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego na posesjach przylegających do obiektów Oddziału i TJO, wraz z utrzymaniem i pielęgnacją terenów zielonych, 3) mycie okien, szklanych części elewacji i innych powierzchni w obiektach, 4) odśnieżanie dachów na obiektach, 5) wykonanie dezynfekcji, 6) czyszczenie rynien oraz rewizji rur spustowych z zanieczyszczeń i liści, 7) zapewnienie ciągłości zaopatrzenia środków higienicznych, 8) monitorowanie prawidłowości realizacji zadań w zakresie sprzątania, 9) przygotowanie sal szkoleniowo-konferencyjnych, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1 do SWZ Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę części kluczowych zamówienia polegających na kompleksowym utrzymaniu czystości wewnętrznych części obiektów. Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 01 grudnia 2026 roku.
Interne Kennung: 200000.271.1.2026 - ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77211500 Baumpflege, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 39830000 Reinigungsmittel, 33741100 Handreiniger
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz obiektów oraz terenów zewnętrznych z pielęgnacją terenów zielonych Oddziału ZUS w Lublinie oraz podległych jednostek terenowych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, oraz warunkami realizacji zamówienia zawartymi we wzorze umowy stanowiącymi załączniki do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz budynków O/ZUS w Lublinie oraz terenowych jednostek organizacyjnych w niżej wymienionych lokalizacjach: 1 Oddział ZUS w Lublinie ** ul. Tomasza Zana 36, 38C, 20-601 Lublin 2 Inspektorat ZUS w Puławach ** ul. Lubelska 20B, 24-100 Puławy 3 Inspektorat ZUS w Kraśniku ** ul. Ks. J. Popiełuszki 3A, 23-210 Kraśnik 4 Inspektorat ZUS w Lubartowie ** ul. Lipowa 6, 21-100 Lubartów 5 Inspektorat ZUS w Radzyniu Podlaskim ** ul. Armii Krajowej 22/32, 21-300 Radzyń Podlaski 6 Inspektorat ZUS w Białej Podlaskiej ** ul. Sadowa 23, 21-500 Biała Podlaska 7 Inspektorat ZUS w Łukowie ** ul. Kard. S. Wyszyńskiego 56, 21-400 Łuków 8 Biuro Terenowe w Opolu Lubelskim * ul. ul. Piłsudskiego 12, 24-300 Opole Lub. 9 Biuro Terenowe w Rykach* ul. Słowackiego 5, 08-500 Ryki 10 Biuro Terenowe w Łęcznej * ul. Obrońców Pokoju 5, 21-010 Łęczna 11 Biuro Terenowe w Parczewie ** Plac Wolności 7, 21-200 Parczew 12 Punkt Informacyjny w Międzyrzecu Podlaskim * ul. Warszawska 37, 21-560 Międzyrzec Podlaski 13 Punkt Informacyjny w Świdniku * ul. Niepodległości 19, 21-040 Świdnik * sprzątanie tylko wewnątrz obiektu ** sprzątanie wewnątrz obiektu i terenów zewnętrznych z pielęgnacją terenów zielonych Usługa sprzątania będzie obejmowała : 1) utrzymanie czystości w obiektach Oddziału i TJO, 2) utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego na posesjach przylegających do obiektów Oddziału i TJO, wraz z utrzymaniem i pielęgnacją terenów zielonych, 3) mycie okien, szklanych części elewacji i innych powierzchni w obiektach, 4) odśnieżanie dachów na obiektach, 5) wykonanie dezynfekcji, 6) czyszczenie rynien oraz rewizji rur spustowych z zanieczyszczeń i liści, 7) zapewnienie ciągłości zaopatrzenia środków higienicznych, 8) monitorowanie prawidłowości realizacji zadań w zakresie sprzątania, 9) przygotowanie sal szkoleniowo-konferencyjnych, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 1 do SWZ Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 01 grudnia 2026 roku. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę części kluczowych zamówienia polegających na kompleksowym utrzymaniu czystości wewnętrznych części obiektów. Zamawiający dopuszcza podwykonawstwo w zakresie sprzątania zewnętrznego wraz z utrzymaniem i pielęgnacją terenów zielonych, odśnieżania powierzchni dachów, zrzucaniu sopli i odśnieżania powierzchni utwardzonych parkingów, chodników, mycia okien zewnętrznych, nieotwieralnych, wymagających użycia specjalistycznego sprzętu (sposobem alpinistycznym lub z wysięgnika), mycia elementów szklanych elewacji, oraz wykonania czyszczenia rynien, rewizji rur spustowych z zanieczyszczeń i liści. Zamawiający nie dopuszcza realizacji przedmiotu zamówienia przy udziale podwykonawców z państw trzecich. Za podwykonawcę z państwa trzeciego Zamawiający rozumie podmiot, który ma siedzibę i prowadzi działalność gospodarczą w państwie: nienależącym do UE, niebędącym stroną Porozumienia WTO w sprawie zamówień rządowych, niezwiązanym z UE inną umowa handlową regulująca wzajemny dostęp do zamówień publicznych, które dotyczą przedmiotu udzielanego zamówienia.