2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promotionele artikelen en relatiegeschenken
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: De levering van (gepersonaliseerde) promotionele artikelen en relatiegeschenken vanuit een door opdrachtnemer gefaciliteerde webshop omgeving, inclusief bijbehorende dienstverlening en ondersteuning. Meer informatie vindt u in de aanbestedingsleidraad. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 705.000,-. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1