2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groothandel Laboratorium Apparatuur
Beschreibung: De opdracht betreft de opslag, levering, transport, uitpakken, installeren, testen, valideren en afvoer verpakkingsmateriaal van laboratorium apparatuur. Het gaat hierbij om laboratorium apparatuur en toebehoren ten behoeve van de practicumruimtes van het laboratorium techniek. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1