See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mundur codzienny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży mundurowej, tj. spodni oraz kamizelek letnich damskich i męskich dla pracowników Lasów Państwowych wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia. 1) Spodnie damskie z kieszenią w kolorze ciemnooliwkowym – 300 par — stanowi załącznik nr 19 do zarządzenia 53 DGLP z 23.06.2025 r. 2) Spodnie męskie z kieszenią w kolorze ciemnooliwkowym – 1000 par — stanowi załącznik nr 20 do zarządzenia 53 DGLP z 23.06.2025 r. 3) Kamizelka letnia damska w kolorze ciemnooliwkowym - 200 sztuk — stanowi załącznik nr 21 do zarządzenia 53 DGLP z 23.06.2025 r. 4) Kamizelka letnia męska w kolorze ciemnooliwkowym – 800 sztuk — stanowi załącznik nr 22 do zarządzenia 53 DGLP z 23.06.2025 r. 2. Dokumentacja techniczno-technologiczna stanowi Załącznik nr 9.
Interne Kennung: HP.270.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18230000 Diverse Oberbekleidung
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości umowy brutto. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.