365969-2025 - Ergebnis
Dänemark – Fahrzeuge für Abfall – Bekendtgørelse - indgået kontrakt 1 stk. fabriksny 4-akslet HVO- biodieseldrevet renovationsbil færdigopbygget med kran - Thy Recycle ApS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBekendtgørelse - indgået kontrakt 1 stk. fabriksny 4-akslet HVO- biodieseldrevet renovationsbil færdigopbygget med kran - Thy Recycle ApS
BeschreibungThy Recycle ApS udbyder hermed indkøb af 1 stk. fabriksny 4-akslet HVO-biodieseldrevet renovationsbil - færdigopbygget inkl. kran og kroghejs som afleveres på den af Ordregiver meddelte modtageradresse senest 05.01.2026. Der er i udbuddet ligeledes option for mulighed for tilkøb af serviceaftale på den indkøbte bil.
Interne Kennung252875657
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensoffentligt udbud
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0000