See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RL Północ - Realizacja kursów WW_16690, 16691, 16692, 16610, 16610B, 16614, 16614B, 16620, 16626, 16900, 16900A (podział na 10 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku - zapis nie dotyczy części nr 8 (kurs nr 16620) i 9 (kurs nr 16626), c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Dodatkowo w zakresie części nr 9 (kurs nr 16626) Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania.
Interne Kennung: BZ.26.228.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W postępowaniu nr BZ.26.228.2026, którego przedmiotem jest realizacja kursów WW_16690, 16691, 16692, 16610, 16610B, 16614, 16614B, 16620, 16626, 16900, 16900A, zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Przedmiotowe zamówienie ma istotne znaczenie operacyjne, gdyż wiąże się koniecznością zapewnienia ciągłości realizacji procesów transportowych w Regionie Logistyki Północ oraz terminowej realizacji zobowiązań logistycznych Zamawiającego.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w związku z art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w oparciu o art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - 16690 -WER Pruszcz Gdański – UP Elbląg 2 - WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16690 -WER Pruszcz Gdański – UP Elbląg 2 - WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 18 200 - Maksymalna łączna długość kursów: 22 100 - Minimalna łączna długość kursów: 14 300 - Prawo opcji: 3 900 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 18 200 - Maksymalna łączna długość kursów: 22 100 - Minimalna łączna długość kursów: 14 300 - Prawo opcji: 3 900
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - 16691 WER Pruszcz Gdański – UP Elbląg 2 - WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16691 WER Pruszcz Gdański – UP Elbląg 2 - WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 14 560 - Maksymalna łączna długość kursów: 17 680 - Minimalna łączna długość kursów: 11 440 - Prawo opcji: 3 120 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 14 560 - Maksymalna łączna długość kursów: 17 680 - Minimalna łączna długość kursów: 11 440 - Prawo opcji: 3 120
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - 16692 WER Pruszcz Gdański - UP Elbląg 2 - WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16692 WER Pruszcz Gdański - UP Elbląg 2 - WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 18 200 - Maksymalna łączna długość kursów: 22 100 - Minimalna łączna długość kursów: 14 300 - Prawo opcji: 3 900 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 18 200 - Maksymalna łączna długość kursów: 22 100 - Minimalna łączna długość kursów: 14 300 - Prawo opcji: 3 900
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - 16610 WER Pruszcz Gdański – Lębork 2 - WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16610 WER Pruszcz Gdański – Lębork 2 - WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 22 490 - Maksymalna łączna długość kursów: 26 390 - Minimalna łączna długość kursów: 18 590 - Prawo opcji: 3 900 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 22 490 - Maksymalna łączna długość kursów: 26 390 - Minimalna łączna długość kursów: 18 590 - Prawo opcji: 3 900
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - 16610B WER Pruszcz Gdański – Lębork 2 – WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16610B WER Pruszcz Gdański – Lębork 2 – WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 17 992 - Maksymalna łączna długość kursów: 21 112 - Minimalna łączna długość kursów: 14 872 - Prawo opcji: 3 120 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 17 992 - Maksymalna łączna długość kursów: 21 112 - Minimalna łączna długość kursów: 14 872 - Prawo opcji: 3 120
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - 16614 WER Pruszcz Gdański - UP Kwidzyn 1 – WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16614 WER Pruszcz Gdański - UP Kwidzyn 1 – WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 19 760 - Maksymalna łączna długość kursów: 23 660 - Minimalna łączna długość kursów: 15 860 - Prawo opcji: 3 900 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 19 760 - Maksymalna łączna długość kursów: 23 660 - Minimalna łączna długość kursów: 15 860 - Prawo opcji: 3 900
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - 16614B WER Pruszcz Gdański – UP Kwidzyn 1 -WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16614B WER Pruszcz Gdański – UP Kwidzyn 1 -WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 15 808 - Maksymalna łączna długość kursów: 18 928 - Minimalna łączna długość kursów: 12 688 - Prawo opcji: 3 120 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 15 808 - Maksymalna łączna długość kursów: 18 928 - Minimalna łączna długość kursów: 12 688 - Prawo opcji: 3 120
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - 16620 WER Pruszcz Gdański - PRP Słupsk 2 – WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16620 WER Pruszcz Gdański - PRP Słupsk 2 – WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 35 620 - Maksymalna łączna długość kursów: 40 963 - Minimalna łączna długość kursów: 30 277 - Prawo opcji: 5 343 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 35 620 - Maksymalna łączna długość kursów: 40 963 - Minimalna łączna długość kursów: 30 277 - Prawo opcji: 5 343
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - 16626 WER Pruszcz Gdański - Bytów 1- WER Pruszcz Gdański
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16626 WER Pruszcz Gdański - Bytów 1- WER Pruszcz Gdański 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Dodatkowo w zakresie części nr 9 (kurs nr 16626) Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zabezpieczonych opakowań z zawartością wartości pieniężnych do przewozu w ramach Kursu określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 22 945 - Maksymalna łączna długość kursów: 26 845 - Minimalna łączna długość kursów: 19 045 - Prawo opcji: 3 900 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 22 945 - Maksymalna łączna długość kursów: 26 845 - Minimalna łączna długość kursów: 19 045 - Prawo opcji: 3 900
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: 16900 - Słupsk 2 – WER Pruszcz Gdański 16900A - WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk 16900A - WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk
Beschreibung: Nr i relacja kursu: 16900 - Słupsk 2 – WER Pruszcz Gdański 16900A - WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk 16900A - WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi G polegającej na: a) przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku, b) przewożeniu Przesyłek towarowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku - zapis nie dotyczy części nr 8 (kurs nr 16620) i 9 (kurs nr 16626), c) przewożeniu wartości pieniężnych do maksymalnie 0,2 jednostki obliczeniowej w ramach Kursu. Łączna wartość przewożonych wartości pieniężnych nie może przekroczyć 0,2 jednostki obliczeniowej w dowolnym momencie realizacji Kursu. 2. W ramach świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: Kurs nr 16900: Słupsk 2 – WER Pruszcz Gdański (zw sb i św) - Podstawowa łączna długość kursów: 17 940 - Maksymalna łączna długość kursów: 21 840 - Minimalna łączna długość kursów: 14 040 - Prawo opcji: 3 900 Kurs nr 16900A: WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk (zw sb, nd i pśw) - Podstawowa łączna długość kursów: 14 385 - Maksymalna łączna długość kursów: 17 535 - Minimalna łączna długość kursów: 11 235 - Prawo opcji: 3 150 Kurs nr 16900A: WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk (sb) - Podstawowa łączna długość kursów: 3 562 - Maksymalna łączna długość kursów: 4 342 - Minimalna łączna długość kursów: 2 782 - Prawo opcji: 780 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km Kurs nr 16900: Słupsk 2 – WER Pruszcz Gdański (zw sb i św) - Podstawowa łączna długość kursów: 17 940 - Maksymalna łączna długość kursów: 21 840 - Minimalna łączna długość kursów: 14 040 - Prawo opcji: 3 900 Kurs nr 16900A: WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk (zw sb, nd i pśw) - Podstawowa łączna długość kursów: 14 385 - Maksymalna łączna długość kursów: 17 535 - Minimalna łączna długość kursów: 11 235 - Prawo opcji: 3 150 Kurs nr 16900A: WER Pruszcz Gdański – Słupsk 2 - WTT Słupsk (sb) - Podstawowa łączna długość kursów: 3 562 - Maksymalna łączna długość kursów: 4 342 - Minimalna łączna długość kursów: 2 782 - Prawo opcji: 780
Interne Kennung: BZ.26.228.2026 - część nr 10