2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu Elektronicznej Karty Intensywnej Terapii wraz z integracją ze sprzętem medycznym i systemem HIS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, instalacja i uruchomienie systemu Elektronicznej Karty Intensywnej Terapii wraz z integracją ze sprzętem medycznym i systemem HIS wraz z dedykowanym wyposażeniem informatycznym. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry i funkcjonalności punktowane w ramach kryterium oceny ofert, zostały zawarte w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), który Wykonawca bezwzględnie powinien złożyć wraz z formularzem oferty (zał. 2 do SWZ) (dalej również jako „FO”).
Vorherige Bekanntmachung: 254871-2026
Interne Kennung: ZP.220.58.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP wyznacza termin składania ofert krótszy. Sytuacja spowodowana jest długim terminem realizacji przedmiotowego zamówienia. W związku z powyższym istnieje ryzyko utraty środków finansowych przyznanych z UE spowodowanym niewykorzystaniem ich w terminie określonym w projekcie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, instalacja i uruchomienie systemu Elektronicznej Karty Intensywnej Terapii wraz z integracją ze sprzętem medycznym i systemem HIS (zwanego dalej: „Systemem”) wraz z dedykowanym wyposażeniem informatycznym – zwane dalej „sprzętem” 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz parametry i funkcjonalności punktowane w ramach kryterium oceny ofert, zostały zawarte w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), który Wykonawca bezwzględnie powinien złożyć wraz z formularzem oferty (zał. 2 do SWZ) (dalej również jako „FO”).