2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej obejmującej przebudowę i adaptację wraz z termomodernizacją budynku Belwederu na potrzeby Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnej wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wymaganych decyzji i pozwoleń dla zadania pn. „Przebudowa i adaptacja wraz z termomodernizacją budynku Belwederu na potrzeby Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Realizacja przedmiotu umowy będzie odbywała się zgodnie z warunkami zawartymi w projekcie umowy. 4. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp - nie zastrzega sobie obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę lub poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 5. Przedmiotowe postępowanie stanowi element realizowanego przez Zamawiającego - Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie projektu pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna wybranych placówek szkolnictwa artystycznego w Polsce” – etap 3” - projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 6. Zamawiający zastrzega konieczność realizacji przedmiotu zamówienia przez osoby wskazane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, w zakresie spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz, których doświadczenie zostało wskazane przez Wykonawcę do oceny w kryterium „Doświadczenie osób skierowaniach przez Wykonawcę do realizacji zamówienia – doświadczenie projektanta”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001