366189-2026 - Ergebnis
Tschechien – Beschilderungsmaterial – Dodávka barvy pro stálé VDZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka barvy pro stálé VDZ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je dodávka bílé jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy s retroreflexní úpravou, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2026 včetně dopravy na jednotlivé závody SÚS JčK – České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor.
Interne Kennung11/VZ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928471 Beschilderungsmaterial
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je dodávka bílé jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy s retroreflexní úpravou, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2025 včetně dopravy na jednotlivé závody SÚS JčK – České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor.