See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi dystrybucji i przesyłu energii cieplnej do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji i przesyłu energii cieplnej do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie – centralne ogrzewanie (CO), ciepła woda użytkowa (CWU). 2. Szczegółowy ilościowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu kalkulacyjnym. 3. Zamawiający przewiduje w 4-letnim okresie branym pod uwagę przy szacowaniu wartości zamówienia ilość 19 120 GJ energii w zakresie CO oraz 9 960 GJ CWU. 4. Grupa taryfowa S1-WIP-E
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09321000 Warmwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawy energii cieplnej do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie