366294-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area Network (SAN) wraz z niezbędnymi licencjami, wkładkami optycznymi oraz usługami wdrożeniowymi.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area Network (SAN) wraz z niezbędnymi licencjami, wkładkami optycznymi oraz usługami wdrożeniowymi.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area Network (SAN) wraz z niezbędnymi licencjami, wkładkami optycznymi oraz usługami wdrożeniowymi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L 2023.135.1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany, w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu – jeśli dotyczy) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ – odpowiednio do części. 4. Zgodnie z art. 67a i art. 67b pkt 6. Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z dnia 5 lipca 2018 r. wykonawca oświadcza, że: nie toczy się przeciwko niemu postępowanie w sprawie uznania dostawcy sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka oraz że oferowane urządzenia i oprogramowanie nie są objęte postępowaniem w sprawie uznania sprzętu lub oprogramowania za dostawcę wysokiego ryzyka. 5. Zgodnie z art. 8 pkt 2 lit b) i e) Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z dnia 5 lipca 2018 r. w związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw, w tym aspektów związanych z bezpieczeństwem dotyczącym stosunków między każdym podmiotem a jego bezpośrednimi dostawcami lub usługodawcami Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany przez autoryzowanego partnera handlowego lub upoważnionego przedstawiciela lub producenta oferowanego sprzętu i oprogramowania. 6. Wykonawca gwarantuje, że oferowany sprzęt jest fabrycznie nowy, pochodzi z oficjalnych kanałów dystrybucji producenta na rynek Unii Europejskiej oraz nie zawiera komponentów pochodzących od dostawców wysokiego ryzyka. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz konfiguracja przełączników Fibre Channel (FC) Storage Area Network (SAN) wraz z niezbędnymi licencjami, wkładkami optycznymi oraz usługami wdrożeniowymi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji