See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do wykonywania badań koronarograficznych i angioplastyki wieńcowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do wykonywania badań koronarograficznych i angioplastyki wieńcowej w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i Umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia
Beschreibung: Cewnik balonowy w systemie szybkiej wymiany RX, Balony wysokociśnieniowe,
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia
Beschreibung: balony niskociśnieniowe, balony uwalniające lek,
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia
Beschreibung: balony wysokociśnieniowe, balony niskociśnieniowe, cewniki prowadzące do angioplastyk,
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia
Beschreibung: Mikrocewniki do naczyń wieńcowych, Coile embolizujące, kontroler do odłączania coili
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia
Beschreibung: Introducery promieniowe, Introducery promieniowe, Introducery udowe, Zamykacze do dostępu udowego, Prowadniki diagnostyczne hydrofilne,
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia
Beschreibung: Prowadniki wieńcowe, Urządzenie do mikrochirurgicznego rozszerzania naczyń wieńcowych (balon tnący), System protekcji dystalnej,
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia
Beschreibung: Cewniki do aterektomii rotacyjnej wraz z łącznikiem, Prowadniki rotablacyjne, Sprzęt do leczenia CTO, Prowadnik do "re-entry",
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia
Beschreibung: Stenty wieńcowe, Stenty wieńcowe, Cewniki do OCT, Prowadniki do FFR,
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia
Beschreibung: Prowadniki angioplastyczne , Zamykacze naczyniowe,
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 zamówienia
Beschreibung: Stenty wieńcowe
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 zamówienia
Beschreibung: Pętla do stentów wieńcowych, Ucisk styropianowy na tętnice udową,
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 zamówienia
Beschreibung: Zestawy obłożeniowe do koronografii i PTCA, Zestawy obłożeniowe do założenia elektrody endokawitarnej,
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 zamówienia
Beschreibung: Jednorazowe opatrunki uciskowe do tętnicy promieniowej
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 zamówienia
Beschreibung: Sonda do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej, Prowadnik do pomiaru gradientu przezzwężeniowego (FFR) oraz pomiaru bez wywoływania hiperemii,
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 zamówienia
Beschreibung: Zestaw do drenażu osierdzia 6F dostępny również w ofercie 8.3F,
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 zamówienia
Beschreibung: Zestawy do strzykawki automatycznej do podawania kontrastu posiadanej przez zamawiającego
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 zamówienia
Beschreibung: Stentgraft wieńcowy, Cewnik przedłużający do cewnika prowadzącego,
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 zamówienia
Beschreibung: Zestaw do monitorowania ciśnienia krwawego z przetwornikiem jednorazowego użytku,
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 zamówienia
Beschreibung: Balony niskociśnieniowe, Cewnik przedłużający dla cewnika prowadzącego w systemie Rx,
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 zamówienia
Beschreibung: Cewnik balonowy pokryty lekiem Sirolimusem,
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 zamówienia
Beschreibung: Cewniki do odsysania skrzeplin,
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 zamówienia
Beschreibung: Strzykawka z manometrem
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 zamówienia
Beschreibung: Cewnik balonowy wysokociśnieniowy - OPN NC, Strzykawka z manometrem do OPN,
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 zamówienia
Beschreibung: Prowadniki do PTCA, Mikrocewnik do naczyń wieńcowych, Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej, Mikrocewnik do naczyń wieńcowych,
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 zamówienia
Beschreibung: Cewniki aspiracyjne dowieńcowe sterowane dedykowaną pompą zewnętrzną zasilaną elektrycznie, Pojemniki jednorazowe do ww. pompy
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 zamówienia
Beschreibung: Balony do litotrypsji wieńcowej wewnątrznaczyniowej
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 zamówienia
Beschreibung: Stent wieńcowy
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 zamówienia
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 zamówienia
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 zamówienia
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 zamówienia
Beschreibung: Cewniki IVUS wysokiej rozdzielczości ( 40-60 MHz) - HD,
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 zamówienia
Beschreibung: FFR na mikrocewniku
Interne Kennung: Część 33