See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do siedziby zamawiającego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
Beschreibung: część I: komputery osobiste, część II: komputery przenośne, część III: komputery tablety, część IV: monitory; część V-VI: projektory; część VII: poz. 1 i 3: drukarki, poz. 2: toner do drukarek laserowych/faksów część VIII-IX: urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego; część X: urządzenia sieciowe; część XI: serwery plików; część XII-XIII: pakiety oprogramowania użytkowego.
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 38652100 Vorführgeräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48823000 Dateiverwalter, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: komputery osobiste
Beschreibung: Zestaw komputerowy nr 1 4 Zestaw komputerowy nr 2 3 Zestaw komputerowy nr 3 2 Zestaw komputerowy nr 4 1
Interne Kennung: Część I
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0002
Titel: komputery przenośne
Beschreibung: Laptop nr 1 30 Laptop nr 2 10 Laptop nr 3 1
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 41 Stück
Los: LOT-0003
Titel: komputery tablety
Beschreibung: Tablet nr 1 1 Tablet nr 2 1
Interne Kennung: Część III
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0004
Titel: monitory
Beschreibung: Monitor nr 1 1 Monitor nr 2 1
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0005
Titel: projektory
Beschreibung: Projektor nr 1 7
Interne Kennung: Część V
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0006
Titel: projektory II
Beschreibung: Projektor nr 2 1
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: drukarki
Beschreibung: Drukarka nr 1 4 Toner do drukarki nr 1 4 Drukarka nr 2 1
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Menge: 9 Stück
Los: LOT-0008
Titel: urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne nr 1 1
Interne Kennung: Część VIII
Haupteinstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
Los: LOT-0009
Titel: urządzenia fotokopiujące i do druku offsetowego II
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne nr 2 1 Urządzenie wielofunkcyjne nr 3 2 Urządzenie wielofunkcyjne nr 4 2 Urządzenie wielofunkcyjne nr 5 1 Urządzenie wielofunkcyjne nr 6 1
Interne Kennung: Część IX
Menge: 7 Stück
Los: LOT-0010
Titel: urządzenia sieciowe
Beschreibung: Przełącznik sieciowy nr 1 2 Przełącznik sieciowy nr 2 2
Interne Kennung: Część X
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0011
Titel: serwery plików
Beschreibung: Serwer plików 1
Interne Kennung: Część XI
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Los: LOT-0012
Titel: pakiety oprogramowania użytkowego
Beschreibung: Microsoft Office 2024 LTSC Professional Plus CSP - EDU 34
Interne Kennung: Część XII
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Menge: 34 Stück
Los: LOT-0013
Titel: pakiety oprogramowania użytkowego II
Beschreibung: Microsoft Windows Remote Desktop Services 2025 User CAL CSP EDU 50 Microsoft Windows Server CAL 2025 Device CSP EDU 10 Microsoft Windows Server CAL 2025 User CSP EDU 1200 Microsoft Windows Server Standard 2025 16 Core CSP EDU 2
Interne Kennung: Część XIII
Menge: 1 262 Stück