See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punctuele overheidsopdracht voor de sloop en de nieuwbouw van een sporthal met crèche op de Marinebasis van Zeebrugge
Beschreibung: De onderhavige overheidsopdracht betreft een punctuele overeenkomst voor de nieuwbouw van een complex met meerdere ruimtes voor sport en training, waaronder een polyvalente zaal, een fitnessruimte, een multifunctionele buitentoren en een dojo. Daarnaast worden kleedkamers, kantoren en sanitaire ruimtes voorzien. Een crèche zal geïntegreerd worden in de nieuwe infrastructuur. De opdracht voorziet ook in de sloop van de oude infrastructuur.
Interne Kennung: 25IP016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25IP016 - 1
Interne Kennung: 1