See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pralnicze oraz dzierżawa pościeli i odzieży chirurgicznej wraz z wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji asortymentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pralnicze oraz dzierżawa pościeli i odzieży chirurgicznej wraz z wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji pościeli (RFID HF lub równoważnego) oraz transportu brudnej pościeli i odzieży z magazynu Zamawiającego do zakładu pralniczego oraz czystej pościeli i odzieży z zakładu pralniczego do magazynu Zamawiającego. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 1a i 2 do SWZ.
Interne Kennung: 64/ZPN/22
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Waloryzacja wynagrodzenia z 2 302 500.00 zł netto na 2 408 201,46 zł netto
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche