2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Personeel - OP / OOP
Beschreibung: De Opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel aan Opdrachtgever, voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Met de inhuur van tijdelijk personeel wil opdrachtgever continuïteit in het onderwijs kunnen bieden. Het binnenhalen van de juiste kandidaat staat daarbij voorop. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Onderwijzend Personeel (OP)
Beschreibung: Perceel 1 betreft de inhuur van Onderwijzend Personeel. Dit perceel kenmerkt zich door de inhuur van docenten voor generieke vakken en vakdocenten. Uitgangspunten in dit perceel zijn snelheid en kwaliteit: opdrachtgever vindt het belangrijk dat opdrachtnemers snel handelen als er behoefte is of ontstaat (op een van) de scholen van opdrachtgever en dat onderwijzend personeel snel inzetbaar is. Tegelijkertijd is de kwaliteit – vakinhoudelijk, vakdidactisch en pedagogisch - van de aangeboden en in te zetten kandidaten van belang om naast continuïteit ook kwaliteit in het onderwijs te kunnen bieden. Met de drie (3) inschrijvers die een inschrijving hebben ingediend met de beste prijs-kwaliteit verhouding wordt een raamovereenkomst gesloten. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: Twee (2) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Beschreibung: Perceel 2 betreft de inhuur van Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP) tot en met schaal 9. Onderwijsassistenten en instructeurs maken onderdeel uit van dit perceel. Uitgangspunten in dit perceel zijn kwaliteit van de kandidaat, snelheid in inzetbaarheid en handelen en het ontzorgen van de opdrachtgever in het gehele proces. Onder Onderwijs Ondersteunend Personeel verstaat Opdrachtgever alle functies (m.u.v. O.P.) die rechtstreeks contact hebben met leerlingen en studenten. Met de twee (2) inschrijvers die een inschrijving hebben ingediend met de beste prijs-kwaliteit verhouding wordt een raamovereenkomst gesloten.
Interne Kennung: 2