See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi sprzątania i prac porządkowych, polegających na usunięciu odpadów oraz uporządkowaniu pozostałych odpadów budowalnych w budynku głównym, pofabrycznym przy ul. Okopowej 78 w Warszawie.
Beschreibung: Wykonanie usługi sprzątania i prac porządkowych, polegających na usunięciu odpadów oraz uporządkowaniu pozostałych odpadów budowalnych w budynku głównym, pofabrycznym przy ul. Okopowej 78 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ/Załącznik nr 1 do Umowy; 2) Projektowane postanowienia umowy - stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 249618-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001