See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVIS, OPRAVY A VÝMĚNY KLIMATIZACÍ, VZT A TEPELNÝCH ČERPADEL
Beschreibung: Zajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení. Veřejná zakázka je rozdělena na pět (5) částí, dle jednotlivých regionů.
Interne Kennung: N006/24/V00030576
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě dle tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 9 ZZVZ, že o předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen, 42512000 Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - servis, opravy a výměny klimatizací, VZT a tepelných čerpadel pro region VÝCHOD
Beschreibung: Zajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení pro region VÝCHOD.
Interne Kennung: N006/24/V00030576/002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je uvedena v ZD odst. 26 a dále
Los: LOT-0005
Titel: část 5 - servis, opravy a výměny klimatizací, VZT a tepelných čerpadel pro region MORAVA
Beschreibung: Zajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení pro region MORAVA.
Interne Kennung: N006/24/V00030576/005