2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa laptopów, tabletów i telewizora na potrzeby komórek organizacyjnych CPPC
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na potrzeby komórek organizacyjnych Zamawiającego: a) W zakresie zadania częściowego nr 1: 158 sztuk laptopów (Typ 1 – 140 szt, Typ 2 – 18 szt), b) W zakresie zadania częściowego nr 2: 2 sztuk tabletów, c) W zakresie zadania częściowego nr 3: 1 sztuki telewizora. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia dla każdego zadania częściowego określono w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”) stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32324600 Digital-TV-Boxen, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 158 sztuk laptopów (Typ 1 – 140 szt, Typ 2 – 18 szt)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach zadania częściowego nr 1 jest dostawa 158 sztuk laptopów (Typ 1 – 140 szt, Typ 2 – 18 szt) 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia dla każdego zadania częściowego określono w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”) stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 2 sztuk tabletów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach zadania częściowego nr 2 jest dostawa 2 sztuk tabletów. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia dla każdego zadania częściowego określono w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”) stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 1 sztuki telewizora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w ramach zadania częściowego nr 3 jest dostawa 1 sztuki telewizora. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia dla każdego zadania częściowego określono w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”) stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32324600 Digital-TV-Boxen