366537-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia podzielony został na pięć części: 1) Część I - Dowożenie i odwożenie dzieci do szkół podstawowych w Gminie Krobia w ramach usługi regularnych przewozów osób. 2) Część II – Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do ZSS-Brzezie oraz do DPS-Chwałkowo. 3) Część III – Dowóz i odwóz dzieci klas IV na basen w Gostyniu ramach IV godz. wychowania fizycznego. 4) Część IV – Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do SOSW w Rydzynie oraz Totus Tuus w Lesznie. 5) Część V – Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pudliszkach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
BeschreibungDowożenie i odwożenie dzieci do szkół podstawowych w Gminie Krobia w ramach usługi regularnych przewozów osób
LosLOT-0002
Titel2. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
BeschreibungDowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do ZSS-Brzezie oraz do DPS-Chwałkowo.
LosLOT-0003
Titel3. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
BeschreibungDowóz i odwóz dzieci klas IV na basen w Gostyniu ramach IV godz. wychowania fizycznego.
LosLOT-0004
Titel4. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
BeschreibungDowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do SOSW w Rydzynie oraz Totus Tuus w Lesznie.
LosLOT-0005
Titel5. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
BeschreibungDowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pudliszkach.