See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tablic rejestracyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tablic rejestracyjnych. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 224306-2026
Interne Kennung: D/29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001