366663-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usługi transportu drogowego dla Sądu Okręgowego w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi transportu drogowego dla Sądu Okręgowego w Warszawie
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu drogowego polegającego na sukcesywnym przewożeniu akt sądowych oraz elementów wyposażenia pomieszczeń biurowo-technicznych, pomiędzy komórkami i jednostkami Sądu Okręgowego w Warszawie, mieszczącymi się w obiektach na terenie m. st. Warszawy i poza Warszawą, w tym pomiędzy obiektami pod niżej wymienionymi adresami: a) al. „Solidarności” 127 w Warszawie, b) ul. Kocjana 3 w Warszawie, c) ul. Płocka 5A w Warszawie, d) ul. Płocka 9 w Warszawie, e) ul. Czerniakowska 100 w Warszawie, f) ul. Dominikańska 9 w Górze Kalwarii, g) ul. Przyokopowa 33 w Warszawie, h) ul. Złota 81A, i) ul. Inflancka 4 C, j) ul. Skierniewicka 21, k) ul. Zwierzyniecka 8A, l) ul. Klonowa 48 (magazyn w Kajetanach), m) i inne lokalizacje na terenie Warszawy, n) i inne obiekty w granicach m.st. Warszawy i do 50 km poza terenem m.st. Warszawy (odległości liczonej w jedną stronę od granic m.st. Warszawy), wynikające z aktualnej potrzeby.
Interne KennungZP/OG/15/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001