366726-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa przełączników sieciowych (postępowanie z podziałem na 2 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przełączników sieciowych (postępowanie z podziałem na 2 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych przełączników sieciowych – postępowanie prowadzone jest z podziałem na 2 części: 1.1. CZĘŚĆ 1 – dostawa 12 sztuk przełączników SW1. 1.2. CZĘŚĆ 2 – dostawa 28 sztuk przełączników SW2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI 1 i CZĘŚCI 2 zawierają odpowiednio załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie odpowiednio dla CZĘŚCI 1 i 2 na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ 4. Zamówienie jest finansowane ze środków finansowych Programu modernizacji Policji (…) 2026-2029 r. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa przełączników SW1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 12 sztuk nowych przełączników sieciowych na potrzeby Akademii Policji w Szczytnie.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji.
LosLOT-0002
Titeldostawa przełączników SW2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 28 sztuk nowych przełączników sieciowych na potrzeby Akademii Policji w Szczytnie.